Konkurs Dekoral

Dekoral organizuje konkurs! Jak wziąć udział? To proste, pokaż nam zdjęcie pomieszczenia w Twoim domu, napisz jak chciałbyś zmienić kolor swoich ścian, podziel się swoim pomysłem ze znajomymi i odbierz iPhone 5C w wybranym przez Ciebie kolorze.

Pomóż nam znaleźć odpowiedź, jakie jest ulubione połączenie kolorystyczne Polaków. W tym celu weź udział w konkursie.

Weź udział
mapa
w dół
Iphone 5C

Wygraj iphone 5C

Nagrodą w konkursie jest iPhone 5C! W wybranym przez zwycięzcę kolorze. Jeśli zastanawiałeś się czy wziąć udział w konkursie, to nie powinieneś mieć już dłużej wątpliwości.

Wystarczy, że klikniesz „weź udział”, przejdziesz do aplikacji konkursowej.

Weź udział
iPhone to znak towarowy firmy Apple.
w dół

Wiemy, jak łączyć kolory.

Eksperci Dekoral, Kamdi i Bartek odpowiadają na pytania użytkowników w sieci, za pomocą dedykowanych filmów video. Nasi doświadczeni eksperci w wyczerpujący i ciekawy sposób opowiedzą Wam jak zgrabnie i estetycznie łączyć kolory. Zgromadzone przez nas materiały stanowić będą źródło niesamowitych inspiracji, które być może okażą się odpowiedzią na Twoje kolorystyczne rozterki.

w dół
rzeczy

Zadaj pytanie do eksperta

Dekoral Fashion zauważył problem i postanowił pomóc Polakom rozwiązać dylematy dotyczące łączenia barw. Zapytaj w jaki sposób łączyć kolory, a my chętnie Ci pomożemy!

Wystarczy, że do zapytania, które zamieścisz gdziekolwiek w internecie dodasz #kolorowapolska, a nasi eksperci przybędą z odpowiedzią szybciej niż Pendolino.

To naprawdę proste! Jak coś, jesteśmy w kolorowym kontakcie ;)

Weź udział
w dół